Ještě komfortnější akustická zasedací místnost.  SilentLab přichází s produktovou novinkou MICROOFFICE REALM.

V Praze, dne 7. září 2022

Portfolio českého výrobce SilentLab se rozšířilo o novou wellbeigovou akustickou zasedací místnost MICROOFFICE REALM. Jejím cílem je poskytnout zaměstnanci příjemné a nikým nerušené prostředí na práci i odpočinek. Řadu mikrokanceláří, jejíž koncept je na trhu ojedinělý, tak doplňuje produkt, který přináší zcela nový pohled na pracovní prostředí.

Idea nových mikrokanceláří REALM představuje více než zajištění optimální akustiky. Zaměřuje se na wellbeing. Interiér MICROOFFICE REALM připomíná kombinaci útulného obývacího pokoje s pracovnou, kde se cítí lidé příjemně a uvolněně.  Při výrobě byl kladen důraz nejen na precizní zpracování, ale i na pohodlí uživatelů. Do standardního provedení je proto zařazeno mnoho pro jiné typy mikrokanceláří nadstandardních prvků, jako je ovládací panel ventilace a osvětlení, skleněný strop, pohovka, konferenční stolek a police.

“Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout opět něco nového, koncept, který posune portfolio mikrokanceláří na novou úroveň. Z našich zkušeností vývoje kancelářských prostor věříme, že se MICROOFFICE REALM stane vyhledávaným místem pro klid a relaxaci pro zaměstnance i majitele mnoha firem,” říká spoluzakladatel firmy SilentLab Jaroslav Vendl. „Dobře si uvědomujeme, že k dosahování vysoké produktivity je třeba vytvořit zaměstnancům optimální pracovní podmínky. Snažíme se proto do kanceláří dostat prostor i pro relaxaci, která je nezbytná pro načerpání nových sil.“

Tak jako ostatní mikrokanceláře od SilentLab je i MICROOFFICE REALM vyrobena z kvalitního akustického materiálu. Perfektně odhluční uživatele od venkovního prostoru, a zároveň mu díky proskleným stěnám umožní sledovat okolní dění. 

Prosklený strop MICROOFFICE REALM zajišťuje přísun přirozeného světla a vzdušnosti stejně jako skleněné stěny, je vyroben z protihlukového skla. Plné stěny jsou vytvořeny ze sendvičového panelu s akustickou výplní, rovněž s vysokou pohltivostí zvuku. Ventilace zamezuje výkyvům teplot a zajišťuje přísun čerstvého vzduchu. Rám prosklených stěn a dveřní madlo jsou z masivního dubu.

Firma SilentLab získala prestižní ocenění Best of NeoCon během prvního uvedení wellbeingové zasedací kanceláře REALM na trhu v USA v rámci mezinárodního veletrhu NeoCon v Chicagu. Evropský trh se brzy dočká premiéry na veletrhu Orgatec v Německu, který se koná v termínu 25. – 29. 10. 2022.

SilentLab sklízí se svými produkty úspěchy po celém světě. Kromě zvyšujícího se zájmu zákazníků to potvrzují i získaná designová ocenění, jako je German Design Award, iF Design Award, Red Dot Design Award, Good Design Awards, BigSee Award a Archiproducts Design Award. 

Mikrokanceláře se vyrábí v několika variantách, od nejmenší pro jednu osobu pro rychlé soukromé nebo pracovní hovory, až po větší pro devět osob. Jde o světově unikátní akustické místnosti  MICROOFFICE UNIQ se skleněným stropem pro jednoho uživatele a MICROOFFICE PRIME. Dvěma až čtyřem lidem může pro jejich setkání poskytnout velkorysý prostor čtvercová MICROOFFICE CUBIQ, nejmodulárnější variantu nabízející mnoho možností, jak uspořádat sezení či stání, která ve firmě zabere prostor jen o rozloze dvou pracovních stolů. Ojedinělým designérským řešením je pak obdélníková MICROOFFICE QUADRIO, kterou nabízíme v několika velikostních variantách a dokáže nahradit i větší konferenční místnost. Podle velikosti pracovního týmu nabízíme QUADRIO I – IV pro čtyři až devět osob.