Navštivte nás na mezinárodních veletrzích

Vyzkoušejte si nový MICROOFFICE® SPARK i ostatní produkty na některých z mezinárodních veletrhů, kterých se letos účastníme. Zaleťte se podívat na nejnovější trendy ze světa designu, architektury a nábytku a také na nejnovější vychytávky produktů SilentLab.

03. 05. 2023 | Trends & Traditions | Kodaň | Dánsko

Letošní třetí veletrh nás zavede nejen za Malou mořskou vílou, ale hlavně na nejvýznamnější skandinávskou akcí zaměřenou na design, architekturu a nábytek. Těšit se můžete na inspirativní přednášky, setkání s těmi největšími odborníky v oboru a samozřejmě také s námi. Na kodaňském veletrhu Trends & Traditions vám 3. května představíme MICROOFFICE SPARK, PRIME a QUADRIO I.  Otevírací doba veletrhu je 10 – 23 hod. Vstupenky jsou zdarma, jen je potřeba se zaregistrovat. A kde nás přesně najdete? Veletrh se nachází v Lokomotivværkstedet, Otto Busses Vej 5A, stánek SilentLab najdete pod číslem HV1500.

23. – 25. 05. 2023 | Clerkenwell Design Week | Londýn | Velká Británie

Koncem měsíce května zavítáme do Londýna, kde nás můžete navštívit během veletrhu Clerkenwell Design Week od 23. do 25. května v jednom z nejpůsobivějších showroomů lídra v oblasti nábytku, Brunner UK. Vyzkoušet si zde můžete MICROOFFICE UNIQ, PRIME, QUADRIO I a QUADRIO II. Otevírací doba veletrhu je v úterý 10 – 18 hod., ve středu 10 – 21 hod. a ve čtvrtek 10 – 17 hod. Showroom Brunner můžete navštívit na adrese 62-63 Rosebery Avenue.  Pokud se zde chcete s námi potkat, napište nám, abychom se ujistili, že zde pro vás budeme k dispozici. Vstup na veletrh i do showroomu je zdarma.

12. – 14. 06. 2023 | NeoCon | Chicago | USA

V červnu nás čeká velké finále naší veletržní sezóny v podobě největší americké platformy pro reprezentaci nových trendů nejen v kancelářském prostředí. Od 12. do 14. června nás můžete potkat na veletrhu NeoCon v Chicagu, kde představíme naši letošní produktovou novinku. Vyzkoušet si budete moci také celou řadu našich produktů: MICROOFFICE UNIQ, PRIME, SPARK, QUADRIO I, CUBIQ, akustické světlo DROP a modulární taburety PETAL. Proběhne také vyhlášení soutěže Best of NeoCon, které se účastníme s novou MICROOFFICE SPARK – držte nám palce! Otevírací doba veletrhu je v pondělí a úterý 9 – 17 hod., ve středu pak 9 – 15 hod. Veletrh najdete v budově The Mart, 222 Merchandise Mart Plaza, za SilentLab zamiřte do 7. patra ke stánku č. 7-7118. Vstup na veletrh je zdarma, jen je potřeba se zaregistrovat

Těšíme se na vaši návštěvu!