Vyrobeno bez kompromisů v České republice


Naši firmu jsme založili před lety, sice na koleni, zato s obrovským nadšením v srdci. Chvíli nám trvalo, než jsme vychytali produkt, za který bychom se mohli postavit.

Dnes ale můžeme říci, že jsme na výsledek opravdu hrdí. Naše vědomosti i tovární vybavení se za tu dobu změnily, nadšení máme ale pořád stejné, jako na začátku.

Jak to? Neustupujeme ze svých zásad!

Baví nás být nejlepší!

A jsme ochotni udělat kvůli tomu víc, než by možná bylo nutné. Například ventilační systém v každé naší mobilní zasedací místnosti MICROOFFICE® je mnohem výkonnější, než by být musel. My ale víme, jak je v práci zásadní přísun čerstvého vzduchu, a proto nechceme nic podcenit. Díky tomu nabízíme akustické místnosti s nejvýkonnější ventilací na trhu. A podobně jsme na tom s akustickými vlastnostmi; podle nezávislého měření ČVUT jsou naše MICROOFFICE® CUBIQ a PRIME akusticky zdaleka nejlepší. Zásadní vliv na to má výběr kvalitního materiálu jako je masivní dřevo, dvojité sklo a akustická pěna. Nic nenecháváme náhodě.

Rádi vyrábíme v České republice

Pokud si chceme udržet vysokou kvalitu našich produktů, musíme vědět kdo je vyrábí, kde, jak a z čeho. Proto držíme veškerou výrobu u nás, přičemž se varujeme sériové produkce. Pracují s námi jedni z nejlepších designérů, vývojářů i řemeslníků, jaké známe. Právě díky nim nám stále dává smysl dělat věci ručně a doma, i když by sériová výroba v zahraničí byla určitě levnější.

photo: Lukas Neasi

Příroda a wellbeing jdou ruku v ruce

Vyrábět produkty v Čechách nás baví ještě z jednoho důvodu. S většinou dodavatelů se známe nejen v pracovní, ale i osobní rovině. Můžeme si proto dát záležet i na tom, aby každý výrobek, který opustí naši dílnu, byl vyroben z kvalitních a ekologických materiálů. Pokud chceme zákazníkům nabídnout možnost pracovat v pohodě, nemůžeme jim ani jejich zaměstnancům přidělávat starosti s ekologií.

Design není jen trend…

…je to životní styl. Způsob uvažování, který nám umožňuje vyrobit produkt, který nejen skvěle vypadá, ale je i praktický. Proto jsou naše MICROOFFICE® čalouněny látkou zevnitř i zvenku – odhlučňují tedy oběma směry. Proto vyrábíme nábytek, který pohlcuje hluk. Prosklený strop skvěle vypadá, ale také propouští denní světlo, které podporuje produktivitu. Svědčí o tom i četná designová ocenění našich produktů, namátkou Reddot Award 2019 pro UNIQ a CUBIQ, German Design Award Special 2021 pro UNIQ a PRIME a mnoho dalších.

V důležitých věcech zkrátka neděláme kompromisy. Jen díky tomu můžeme s nadšením vyrábět nejlepší produkty svého druhu. A jen díky tomu nás naše práce pořád tak baví.

photo: Lukas Neasi