Kancelář

SilentLab s.r.o.
Za Zastávkou 373
111 01 Praha 10 – Dolní Měcholupy

Ukázat na mapě

IČO: 04545486
DIČ: CZ04545486

 

Výrobní hala

Rohlenka 301

664 51, Jiříkovice

Česká republika a Slovensko

Tomáš Baroch

Obchodní manažer – Česká republika

+420 739 676 448

tomas.baroch@silent-lab.cz

Tomáš Komárek

Obchodní manažer – Česká republika

+420 739 390 080

tomas.komarek@silent-lab.cz

Vojtech Irša

Obchodní manažer – Slovensko

+421 904 581 344

vojtech.irsa@verti-sk.sk

Eva Nedelková

Obchodní manažer – Slovensko

+421 911 581 033

eva.nedelkova@verti-sk.sk

Zahraničí

Roman Tartanov

Obchodní ředitel

+420 733 745 597

roman.tartanov@silent-lab.cz

Hana Ježová

Obchodní manažer - zahraničí

+420 604 641 677

hana.jezova@silent-lab.cz

Alena Trunečková

Obchodní manažer - zahraničí

+420 604 680 978

alena.truneckova@silent-lab.cz

Ondřej Fuka

Obchodní manažer - DACH region

+49 176 46297187

ondrej.fuka@silent-lab.com

Maria-Luise Johns-Dunkelberg

Obchodní manažer - Německo

0170-4500815

maria.johns@silent-lab.com

Hakim

Hakim Gadiwala

Obchodní manažer - Blízký východ

+971-55-1370566

hakim.gadiwala@silent-lab.com

Florian Neininger

Obchodní manažer - Švýcarsko

+41 52 770 02 77

florian.neininger@silent-lab.com

Paul Nightingale

Obchodní manažer - Anglie

07958 477233

paul.nightingale@silent-lab.com

Vedení společnosti

Jan Kaňka

Business Development

+420 723 228 040

jan.kanka@silent-lab.cz

Jaroslav Vendl

Ředitel společnosti

jaroslav.vendl@silent-lab.cz

Kontakt pro média

Markéta Macháčková

Ředitelka marketingu a PR

+420 604 641 777

marketa.machackova@silent-lab.com

HR kontakt

Miriam Neugebauerová

HR Business Partner

vitejte@silent-lab.cz

Sociální sítě